Системна робота – задля продуктової безпеки і потужного тилу

В рамках роботи над економічними аспектами розвитку громад Львівської агломерації є можливість для місцевих агровиробників (зокрема у сферах ягідництва, овочівництва, садівництва, тваринництва).

Наші партнери з Львівського інституту менеджменту разом із шведським університетом Хальмстад розпочали проєкт, спрямований на допомогу закладів вищої освіти у вирішенні проблем агровиробників. Але передусім такі потреби треба ідентифікувати. Тому упродовж лютого-березня проєкт проводить анкетування та глибинні інтерв’ю з фермерами, малими виробниками. На основі цього буде сформовано перелік проблем (переважно технічного характеру), для яких шведсько-українська команда буде напрацьовувати рішення, зокрема на базі лабораторії FabLab шведського університету.

Після успішної реалізації першої фази проєкту буде подана заявка на великий проєкт, який матиме шанс отримати фінансування від Swedish Institute (шведський USAID), зокрема для реалізації напрацьованих рішень для обраних українських агровиробників.

Ми домовилися про те, що особлива увага у рамках проєкту буде приділена громадам Львівської агломерації, де можливо досягнути синергічного ефекту від допомоги місцевим аграріям. Щоправда, для цього потрібно проявити інтерес і взяти активну участь у стартовому анкетуванні (термін – до 31.01, анкета тут http://surl.li/agtyfr ) та/або зголоситися до участі у глибинному інтерв’ю з фахівцями проєкту.

Попередня “Агломерація не стосується зміни меж, розширення чи поглинання – це виключно співпраця”, – Зубач

Cайт розроблено в рамках проєкту “Зміцнення доброго демократичного врядування у Львівській агломерації”, що впроваджується Асоціацією “Львівська агломерація” за грантової підтримки Ради Європи у межах Програми “Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні”.

© 2024 “Львівська агломерація” – місцева асоціація органів місцевого самоврядування